Islamilaiset islamilaiseen maahan einsisijassa

YK.n on hooidettava pakolaisasiat paikan päällä.
264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tämä on tärkein asia itselleni!

Tuntuu, että yksikään puolue ei ota tätä asiaa täysin todesta. Meitä on kuitenkin todella paljon ja enenevässä määrin, jotka toivomme, että islamilaisia autetaan islamilaisissa maissa.

Tämä asia on itselleni niin tärkeää, että kannatukseni saa tämän yhden TÄRKEIMMÄN asian perusteella. Kun se tulee hoidetuksi, kaikki muu järjestyy.

Asialla on KIIRE!

Äänestä
  • kun muut eivät reagoi. Vastaa nyt vielä kerran ja kehu nyt että olet perussuomalainen ja tuo islami kysymys on sulle oikea sydämmen asia ja maailman täekein asia. Yhteiskunnan ongelmat ovat islamilaisten syy ja siksi juuri heihin pitää kohdistaa huomio. Eikö niin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Omalle kulttuurialueelle kirjoitti:

YK.n on hooidettava pakolaisasiat paikan päällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu