Puolet keskustalaisista

parhaimpana.

Heh heh, mitenkäs tässä on nyt näin päässyt käymään.
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minäkin erosin puolueesta, en nyt tosin perussuomalaisiin hypännyt. Saa nyt nähdä että kenelle ääni menee mutta tuskin keskustalle. Heikko, Kokoomuksen sylkoira Vanhanen yhdessä tämän naurettavan 100.000 maahanmuuttajaa -suunnitelman kanssa sai minut lähtemään. Keskustan kannatus on kovaa myös ns. maalla köyhemmissä piireissä jotka eivät ole nauttineet nykyisestä oikeistopolitiikasta suuremmin joten en epäile yhtään etteikö Keskusta olisi jonkinasteisessa kriisissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitää PS:n oppositiopolitii... kirjoitti:

parhaimpana.

Heh heh, mitenkäs tässä on nyt näin päässyt käymään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu