koko ronkkakonkka ettei seota iha täysi.. Helvetin rankka päivä ol, näytti teilläki olleen.. *iha katki*
ZzZzZz.. ;D
ZzZzZz.. ;D
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
koisaamaan vaikka en ole mitään sekoillutkaan;=)))
venyttelee hapot liikkeel et pääsee huomenaamul sänkyst poikkee.. Hyvää yötä mukava.. ;)
lähetään vaan,kun yks tollo tääl kiusaa pienempii tääl vaain eikä muut teekkää.ja hirvee sanasota meneil:)
taijan kans painaa pään tyynyyn kun tääl on aivan liikaa mua v astaan sodittu taas!
huomen uus päivä ja uuret kujeet.. =)
kyl jämpti onäin,ei ku nukkuu vaan,öitä ja tähtiporttia kattohon:)
Onko sua vastaan oltu pahanmielisä.
voi kun säälitää
pusu pusu ja hyvää yöta rakas
Takariviläinen
hyvii öitä ja näehän ihanii unikuvii niist huoristas:I kun oot ollu tyly mul ja kehtaat kysyy viel et oltuko pahanmielisii sinä juuri oot ollu:I
No hyvä, että rauha palasi Huuhaalle!!
ja taas sama söy taitaa ol ees.. ;)
Ootkos käynyt planetaariossa?
oonä käyny planetaarios,mut ootsä kattonut gartmania joka myy heheh sikiöitä eurolla heheheheheheehehh sout parkis,ja kyl me taas painutaan muutaman tunnin sisäl sänkyyn kun työt kutsuu aamulla,eihän sitä jaksa paiskii töitä josei nuku bvälil
pyörin ku hyrrä pitkin kämppää.. ;)
Tiesiks et mul on oma planetaario tos pihal mut en mä kyl tiedä minkä nimisii tähtii siel tuikkii.. Otava on kuitenki tuttu..
*jotai jääny korvien välii* =)
Mäkin katsoin sen jakson, kyllä ne sitten osaa. Aina se kenny kuolee, joka jaksossa.
annan yhden helpon. Koeta löytää??
Näihin aikoin ja noin ennen puolta yötä 9-12 katsot aika ylös niin pitäisi löytyä sellainen kuvio joka on kuin vino "W" kirjain, nimeltään kassiopeia.
Täytyypä yrittää kattoo jos löytys.. ;D
...jos löysit? Annan sit toisen vinkin, jos viel kiinnostaa?