RUOTSI PAINAA KOTIIN SOMALIT

4182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suomi vois alottaa kans palautuksen

Äänestä

ostetaan kanahäkki kuljetuskone. Nettiin levitetään video, missä susikoirasaatossa kävellään koneeseen, ja afrikan yllä pohjaluukut auki. Tervetuloa toistekin.

Äänestä
  • Ruotsalainen kansankoti on saanut rikollisista mamuista tarpeekseen. Massakarkoitusten alettua, alkavat nämä loiseläjät tähyilmään naapurimaihin. Norja ja Tanska ovat tiukentaneet maahantulo- ja oleskelukontrollia tuntvasti, mutta Suomi toivottaa kaikki rikolliset perheineen tervetulleiksi.
    Näin Ruotsi siirtää sietämättömäksi käyneen rikollisen aineksen Suomeen aivan samoin kuin aikanaan Ruotsin kuningas karkoitti mustalaiset Ruotsista Suomeen.
    Historia toistaa itseään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


P SAURI kirjoitti:

http://www.thelocal.se/9403/20071214/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu