MISSÄ MOLO LUURAA.

En ole kuullut sinusta mitään pitkään aikaan, joten ilmoita ittestäsi jotain. Rakkaudella kultasi.
3806
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

M....päässä

Äänestä

liotettu lysoolissa ja laitettu punttiin huilaamaan vkonlopun koitoksia varten.

Äänestä

On se vaan kumma että jotkut " pikkuaivoiset " eivät osaa pitää törkyjään omana tietonaan. Taitaa olla vanha sanonta " siitä puhe, mistä puute" totta tässäkin tapauksessa. Ei kai tuollaisten törkyturpien kaa kukaan viitti hengailla?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaivattusi kirjoitti:

En ole kuullut sinusta mitään pitkään aikaan, joten ilmoita ittestäsi jotain. Rakkaudella kultasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu