Pää poikki vaimolta

Hassua kun juuri tämän tv yhtiön oli tarkoitus lieventää asenteita islamilaisia kohtaan.

TV pomo katkaisi vaimonsa kaulan. http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1645460
4177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on hyvä jatkaa .......

Äänestä
  • kuinkas muuten.

    Äänestä

Olen aina epällyt kovasti ihmisiä jotka saarnaavat kovasti jonkin asian puolesta.
Yleensä he itse syyllistyvät siihen syntiin josta muita varoittavat!

Äänestä

tässä asiassa...ja yleensä leikkaa kiinni..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pate ensimmäinen kirjoitti:

Hassua kun juuri tämän tv yhtiön oli tarkoitus lieventää asenteita islamilaisia kohtaan.

TV pomo katkaisi vaimonsa kaulan. http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1645460

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu