Heippa parit/naiset !
Kaipaisin seksiseuraa pareista ja naisista. Olen hellä ja huomaavainen. 100 % luottamus puolin ja toisin. Mailatkaa ystävät !
Kaipaisin seksiseuraa pareista ja naisista. Olen hellä ja huomaavainen. 100 % luottamus puolin ja toisin. Mailatkaa ystävät !
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mistä päin olet? =) Asiasi herätti kiinnostusta. Mieheni, etenkin hän kaipaa jotain uutta seksiin, siksi juuri etsinkin.
No terve !
Upeeta, kun vastasit! Minä vaikutan Lohjalla, Läntisellä Uudellamaalla. Ollaanko liian kaukana toisistamme ? Toivottavasti emme. Mailaa ihmeessä, jos Sinua kiinnostaa. Minua asia kiinnostaa todella paljon ja haluaisin, että suunnittelisimme juttua eteenpäin. Jotain uutta ja kiihottavaa pitäis keksiä ja tämä jotenkin erityisesti kiinnostaisi.
T: Leksa
...olemme liian kaukana toisistamme eikä ole varaa matkustaa. Ei tästä tule valitettavasti mitään. Toivottavasti jotkut muutkin vastaisivat viestiisi. Onnea yritykselle!
miten kaukana olette. mekin etsitään jotain piristystä seksiin. parisuhde on kyllä kunnossa. mikä teitää kiinnostais?
...olette? =) Me olemme Hämeenlinnasta. Jos kemia kävis yhteen, niin ja miksei muutenkin tutustuttaisi... Laittakaa meille messenngeriin, [email protected], viestiä, niin vastaamme teille suoraan. =)