KORIKOBRIEN

On kuulemma hakannu kulttuurinsa mukaisesti jonkun tytön baaris viimme viikolla.On se kumma kun nämä pitkät pojat saa huseerata täällä kuinka sattuu.
2467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

onko tämä joku musta tuntuu juttu vai mikä


ei ainakaan ole lehdessä ollut ,onko tottakaan

ja jos noin on tapahtunut niin ei varmaankaan

pelaa enää pelin peliä Lapualla.

kuinkahan pahaa jälkeä tuli.........

Äänestä

Ja suomalaiset miehethän eivät ole koko historiansa aikana koskaan hakanneet ketään, naista tai miestä, kulttuurinsa mukaisesti. Vai?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ulkomaalaisvahvistus kirjoitti:

On kuulemma hakannu kulttuurinsa mukaisesti jonkun tytön baaris viimme viikolla.On se kumma kun nämä pitkät pojat saa huseerata täällä kuinka sattuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu