Susiadressissa 2500 nimeä

Pedot ovat levinneet asutulle seudulle koko maassa.

Sudet on lisääntyneet myös venäjällä joka jo toistamiseen korotti tapporahaa.

Milloinka suomeen palautetaan takaisin tapporaha ?
8182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

onnistu. Luonnonsuojelijat laittaa kampoihin.

Itärajalla syövät sudet koirat ja lampaat taloista mm. Parikkalassa.

Heh heh, kun sudet kuolee sukupuuttoon. 308.

Äänestä

käsiraudoissa omiin maihinsa

Äänestä

kymmenen jo koossa sutta kohti. Vielä tarvitaan puolet enemmän nimiä. Kemissähän hakattiin maahanmuuttaja 20 perussuomalaisen voimin. Ette kai sentään sutta vastaan uskalla alivoimaisella kymmenen miehen ylivoimalla.

Raukkoja persut. Ja tyhmiä.


Imbesilleja.


Aivokääpiöitä.

Äänestä
  • viikolla töitä, se parantaa henkistä tasapainoasi.

    Äänestä

  • sellainen että 20 mamua oli 2:n suomalaisen kimpussa?

    Äänestä

  • oli oikeasti kirjoitti:

    sellainen että 20 mamua oli 2:n suomalaisen kimpussa?

    kutsutaan tavalliseksi viikonlopuksi. Ei normiasioista enää uutisoida. Ketä se kiinnostaisi?

    Äänestä

  • tuotahan kirjoitti:

    kutsutaan tavalliseksi viikonlopuksi. Ei normiasioista enää uutisoida. Ketä se kiinnostaisi?

    kiinosta muu kun lisää humanisteja byrökratianrattaisiin, akateemiseti koulutetuille pitää löytyä uusia työpaikkoja ja kyllä veronmaksajat maksaa koulutuksen että hyysäyksen, koulutettuja akateemisia työttömiä riittää ja yliopistot suoltaa lisää humanisteja ja valtauksia korkeakouluissa.
    Mamutus on oiva keino päästä yhteiskunnan rattaisiin loisiaksi mamujen rinnalla, molemmat hyötyy ja jatsi on yhteistä.

    Äänestä

  • oli oikeasti kirjoitti:

    sellainen että 20 mamua oli 2:n suomalaisen kimpussa?

    Siitä sai lukea jokaisesta lehdestä ja kuunnella uutisista. Sisulaisena valehtelu on ilmeisesti sinulla verissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Täyttä asiaa kirjoitti:

Pedot ovat levinneet asutulle seudulle koko maassa.

Sudet on lisääntyneet myös venäjällä joka jo toistamiseen korotti tapporahaa.

Milloinka suomeen palautetaan takaisin tapporaha ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu