Tiesin näitä vanhoja IKL:n ihmisiä. Heitä rajusti salakuunneltiin sotien jälkeen. Miksi? No kerta Adolf Hitler pääsi karkuun ja venäläiset luuli sen piileskelevän Suomessa.
Pakeniko Adolf
Hitler Suomeen?
19931
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
rajusti. Se olikin Hitler itse. Isoäiti ihastui siihen ja piilotteli sitä meidän saunassa. Lapsiahan siitä syntyi - ja monta.
URUGUAYHIN. On selvää että sen ajan Suurin johtaja järjesti itselleenkin sukellusvene paikan. Joka sitä epäilee näyttäköön Hänen ruumiinsa ja hautansa. Sodan lopputulos oli järjestetty ansa Liittoutuneille. Olemme saaneet kärsiä siitä jo yli 60 vuotta ja pahempaa on tulossa Välimeren takaa. Adolfin väki sen sijaan jatkaa elinvoimaisina lämpimällä vyöhykkeellä valkoisellerodulle kuuluvilla oikeuksilla.
Suomesta ei olisi löytynyt helposti. Ehkä pakeni tänne.
Pakko on paeta, kun on kuula päässä ja vielä poltetaan. Lähdettävä on. NL:n edustajat tunnistivat ruumiin yhdessä Hitelrin palvelijan kanssa ja varmistivat asian leukaluun avulla Aatun hammaslääkäriltä.
Siis Suomessa on Aatu jotunut pärjäilemään ilman leukaluuta ja muutenkin hieman kärsineenä...
Silti isoäitini ihastui. Minulla on muuten aivan samanlaiset viikset kuin Aatulla, jos atutte kadulla vastaan.
lehmätkin heidän omien tutkimustensa valossa, kumma kyllä kansa oli nälissään ja voita ostettiin ulkomailta. Hammaslääkäreiltä taasen saa tunnustuksen hänen omilla työkaluillaan. Ruumis puuttuu ja sillä selvä.
Tietäjäkirjailija Veikko Huovinen on kertonut A. Hitlerin tarinan tietäjäteoksessaan Veitikka. Suosittelen sen lukemista. Teoksessa on paljon ennen näkemättömiä valokuvatodisteita ja muuta infoa, jota et muualta löydä.
Hitler pakeni Berliinistä, se on aivan selvä juttu teoksen esittämien todisteiden valossa.
Veitikka on maailmanhistorian tärkeimpiä teoksia, joka asettaa lukijalle pikkuisen aivopähkinän: mikä on totta ja mitä historia on? Kuka ja millainen mies Hitler olikaan?
Aatun meille, kun tiesi isoäidin luotettavaksi ihmiseksi. Kyllähän isoäiti sitä leukaluun puuttmista joskus suree, mutta kun mies on muuten edelleen vetreä, niin mitäpäs pienistä.
Isoäidin toinen suuri rakkaus oli Aribert Heim, mutta tämä lähti kuin kuppa Töölöstä, eikä ole sen koommin kirjoitellut.Ei ole isoäitikään, joten siinä Heimin asiassa emme voi auttaa..
On nähty tv:ssä kauan sitten.
Ulkonäköä voidaan muuttaa, siitä on todisteena nykyisen sodan arkkitehti OsamaBinLaden joka on käynyt Pariisilaiskahvilassa Seinen varrella.Totuus on että venäläisten todisteet A Hitlerin ruumiista ovat hölynpölyä. Asiaa voisi valottaa vaikkapa Suomalaistutkija H Ranta mikäli se kestäisi päivänvalon.
Adolf Hitler kuoli Berliinissä 1945. Syanidimyrkytys ja 7,65 mm:n luoti aivojen läpi.
yrittääkään itsemurhaa, se soveltuu vain varpusten hätyyttelyyn.Syanidia sensijaan löytyy senaikaisista vainajista runsaasti, sitä käytettiin suruttomasti kaikenlaiseen käyttöön ruuan säilönnästä lähtien. Niin kauan kuin kuolinaika, paikka ja vainaja puuttuvat asiasta ei pitäisi toista todistella.
Ei ollut Mauser kyseessä, vaan Walther Polizeipistol Krimnalmodell. Kaikki on tiedossa - paikka, aika ja vainaja on Kremlin arkistoissa.
Säilössä,kenkälaatikossa.Kerran tuli siitä dokumentti ohjelma.
Paikallinen väki piti jotta kummitukset oli muka ottanut kyseisen talon haltuunsa. Laskin yhteen yksi ynnä kaksi eli Simojoen (IKL:n johtaja) sisko asui siinä ja venäläistä puhetta kuului seinistä. Fundeerasin sen olevan salakuuntelua mutta toimi toisinpäin.
Mitä nämä vakoojat sitten etsi. Äärioikeistolaiset puolueet oli kiellettyjä sotien jälkeen. Sotien aikanakin ääärioikeistolaiset oli minimikannatuksessa. Jotain ne etsi. Ketä? No Adolf Hitleriä.
seinässä venäjää puhu.
Eikun venäläiset yritti selvittää Hitlerin oleskelupaikkaa.
ainenvaihdunta väärinpäin eli virtsarakosta päähän.Mene jo lääkäriin.
Onhan tästä viitteitä, että herra Hitler tuli juuri tänne. Se oli osaksi sattumaa. Hän hämäsi Tsuikovin sotilaita ollen muka ensimmäinen iipo bunkkerilla ja hiippaili siellä palaneiden ruumiiden luona ruskeassa paidassa ja pussihousuissa, suikka päässä. Olipa opetellut venättäkin, pietarilaisittain murtaen.
Hän ammuskeli ppslk:lla saksalaisia ja osallistui hämäysmielessä pariin joukkoraiskaukseen saadakseen puna-armeijalaista uskottavuutta ja hankkiutui hissukseen kohti pohjoista ja osui tommyjen alueelle. Siellä hän tekeytyi Wilhelmshafenilaiseksi juutalaiseksi, jonka engelsmannit päästivät internoituun oolantilaiseen tramppiin matruusiksi.
Hän toimi sittemmin majakanvartijana ja kuoli muistaakseni Föglössä vuonna 1973. Hän käytti nimeä Anders Hillberg.
Tietysti ne Aatua hakivat, kun köyrivät sun muijaas?! Sehän nyt oli joka hommalle riittävä tekosyy!
Onkos ketään aivoilla varustettua?