Järjenkäyttö on sallittua

Ei auto syty tuleen itsestään.
On aivan lapsellista väittää että auto syttyy tulee itsestään.
4208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

auto syttyi itsestään.

Äänestä
  • Olet säälittävä tapaus.
    Muuta en voi sanoa.
    Toivotavasti en kirjoittele sinulle koskaan mitään.

    Äänestä

  • Sääliksi käy sinua kirjoitti:

    Olet säälittävä tapaus.
    Muuta en voi sanoa.
    Toivotavasti en kirjoittele sinulle koskaan mitään.

    kuka?

    Äänestä

Jotta saadaan tulta aikaan, tarvitaan palava aine, happea sekä lämpöä sopivassa suhteessa. Autosta nämä kaikki löytyvät. Mitä sitten tarkoitat tällä "itsesyttymisellä", sitä en tiedä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vähäjärkisyys ei auta lainkaan kirjoitti:

Ei auto syty tuleen itsestään.
On aivan lapsellista väittää että auto syttyy tulee itsestään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu