Suomi NATOOOOOON!

Ainoa oikea ratkaisu nöyristeleviltä ja soraääniä pelkääviltä kansanedustajilta! Toimintaa, ei paskapuheita! Tuomioja on mamari!
2131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

onhan pussin aivopesemiä natohörhöjä muutama suomessa kyllä ne homman hoitaa

Äänestä

Saatanan isänmaan petturit,jotka myyvät Suomea kuin sekarotuista koiraa vitun halvalla! Haistakaa paska USA:n nöyristelijät!!! Minä en muuten ole mikään kommari.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nato kirjoitti:

Ainoa oikea ratkaisu nöyristeleviltä ja soraääniä pelkääviltä kansanedustajilta! Toimintaa, ei paskapuheita! Tuomioja on mamari!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu