kännykkä

kamerakaan ei kestä kuin kolme vuotta.Syy on kuulemma matkapuhelimen joka ei myöskään kestä enempää.
169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun ostaa uuden hyper super turhake kamara puhelimen, niin se laukee jostakin kohtaa muutamassa viikossa. Kun "uus" malli tulee kauppaan, niin kandee myydä vanha vekke tai ANTAA, niin ei oo välii. Itellä on käytössä wanha kunnaon 6310i ja siinä ei oo mitään toiminnalta vikaa, mutta se muovi kuori ei kestä elämää. Tuossakin koneessa on liikaa toimintoja puhelimeen, mut miks vaihtaa, kun toimii ok. Uuden ostan, jos laukee ja se EI ole nuukian puhelin. Sen verran tullu testattuu, et ne levii käsiin jos ottaa pikkasen tukevamman otteen. Kamera sitten ERIKSEEN, kun nää kännyn kamerat on aivan leluja. Tietty muutama super malli on, mutta kalliita eikä pärjää oikeille kameroille. Nokia osaa tehä renkaita ja NMP koneita, siihen se kehitys sitten loppu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


normitus kirjoitti:

kamerakaan ei kestä kuin kolme vuotta.Syy on kuulemma matkapuhelimen joka ei myöskään kestä enempää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu