Onnea Torstille! Torstai on toivoa täynnä !
Meniks tää nyt ihan oikein?
Meniks tää nyt ihan oikein?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Sä onnittelet vaan päivää liian aikasin:)
ei voi mitään mutta tämä aloitus, sinun vastineesi siihen sai mut pyrskähtään, kiits... :)
jotai naurettavaa, no hyvä ku pyrskähit, ole hyvä vaan Silipa;)
*mun huumorintajuni on mitä on, mutta mä itse elän sen kanssa...*
huumorintajun, se on hyvä etten sanois ykkösluokkaa:) Älä muuta, pidä tajus;)
tuo huumorintaju samanmoista kaikkina vuorokauden aikoina, luultavasti ei...
Väsymyksellä ainakin on oma osatekijänsä asiaan, sen olen huomannut...
mieltä et ei oo, taidan puhuu nyt ittestäin:) Väsyneenä ei taho irrota mitää, vai olikhaa se toisinpäin ku en nyt muista;)
kumminpäits tahansa, mulla taasen väsymys tekee sen että, pyrkii naurattamaan, joskin kyllä joskus itkettämäänkin, herkemmin... :)
sillee sopivast väsynny ni sit mut jos toine silmä jo nukkuu nii sillo kyl ei;) Ook sää nii herkkä et jos joku sanoo sulle päivää ni sä alat itkee?
päivääkin sanottaessa, *mulle vaan juur kukaan päivää sano, morot kyllä...*
oot kyl tosi herkäl mielel. Kyl mää sanon viel noil vanhemmil ihmisil päivää mut muutoi moro tai moi.
ja tuon moron tahi moin sijaan sanotkin minulle päivää, *silloin näet minun itkevän...*
ehän mää nyt taho nähä itkust Silipaa:( Tuun iha etees ja sanon et moi;) Mun mielest toi moro on vähä kulunnu tervehdys.
Saas nähdä tuoko tytöt taas kultaa.
minä kaunis näky itkuisena olekkaan...
Ei muuta kuin peukut ja varpaat pystyyn, pistä sä.*mä en jaksa...*
olis kaunis näky, tai no en tiedä jos itkee ilosta se vois olla. Sää oot nyt väsynny, nooh mää pidän kaikkia mahdollisia pystyssä;)
ei tarvittu muuta kuin että, mää pidän kaikkia mahdollisia pystyssä;)
Niin taasen kikatan, oon mä väsynyt... :)
mää viel kiusaan väsynyttä:( *hitsi tota Norjaa* Mul taas särkee pää, flunssa meinaa väkisellä tulla kylää, en tykkää yhtää, olis menny vaik naapurii:)
tais auttaa ne kaikki;) Hyvä Suomen naiset! Nyt pätkälleen vähäks aikaa ajamaa toi flunssa muualle, moi seuraavaan kertaan;)
naapureita, niin, älä soita ovikelloo, minä en flunssaa kaipaa... :)
Moips, ja pikaista paranemista, lykkää se flunnas ensmäselle vastaantulijalle.
Sydämelliset onnittelut ? Meniks tää nyt oikein ?
oikein ja loppuhan olikin oikein:)