Ninni ja hinkit

ruudussa jälleen

Nyt oli Uutishuone-sarjassa Ninni ja Ninnin Hinkit. että se jaksaa esitellä niitä, Kotikadussa kokoajan ja nyt tuossa em. sarjassa.
On ne ilmeisesti luomut mutta silti :(

4

1048

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kelpaa noita esitellä

      En ollenkaan tykkää tästä näyttelijästä, on ihan yhtä angstinen, kuin se risuparta exänsä. Täysiä turhakkeita koko sarjassa.

      Mutta eihän Ninnin hinkit ole ollenkaan ainoat, joita noissa saippuoissa nykyään esitellään.. Katteleppa vaikka Salkkareita. Ihan on viime jaksoissa auliisti esitelty yli viiskymppisiä tissejä (Tanja) ja vähän nuorempaa vuosikertaa (Isabella). Perusasuna molemmissa sarjoissa tuntuu naisilla olevan ns. antelias toppi.

      En nähnyt tota Uutishuoneen pätkää, mutta lienee sitten Jenny-Julialle (Ninni) jäänyt roolipaineet päälle.

      • hyvät tissit nam

        tai tullla kotikadusta leima tälle ninni näyttelijälle.

        noo salkkareiden puolustukseksi voi sanoa sen että se ainakin on aito oma itsensä ja kerää miljoona naista ja tyttöä joka kerta tvn ääreen.

        itse en ole jaksanut salkkareita katsoa , mutta se niin vituta kuin tää kotikadun meno.

        paskoissa on eroja.


    • se Ninni

      meni sitten heti toiseen sarjaan, kun oli tullut bänät sen Jannen kanssa, sellaisia ne naiset ovat, huh huh

      • vähän rooleja

        Niin ei taida olla montaa näyttelijää tässä maassa jotka voisi valita omat roolinsa , sitä tehdään mitä tarjotaan tai minne pyydetään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      69
      4899
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      192
      3840
    3. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      188
      3611
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      78
      3279
    5. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      50
      2979
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      25
      2004
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1961
    8. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      185
      1833
    9. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1696
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      43
      1405
    Aihe