Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kalpa laittaa isompaa silmään

siinä jää Lahden rääpäleet jalkoihin kun Savon kundit laittaa vaihdetta silmään. vähän niinkuin Veikko jäi Tepon jalkoihin kun haastoi Tepon paikan palstan parhaana
3135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Turpiin tulee että tukka lähtee

Äänestä

jotenki toi monariveikko ja paras ei sovi samaan lauseesee.

Äänestä
  • ja jättipotti kotiutuu NLA-liigasta. Riviä ei vain vihjattu täällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huomannut2 kirjoitti:

siinä jää Lahden rääpäleet jalkoihin kun Savon kundit laittaa vaihdetta silmään. vähän niinkuin Veikko jäi Tepon jalkoihin kun haastoi Tepon paikan palstan parhaana

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu