joko selvis

kenenkii kaa?
10396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

On edelleen kännis.

Äänestä

selviämään ja kohta juodaan lisää, ettei tule mörkö yöllä kylään :-D

Äänestä

alma on ukoton.....dääääääääääääääääääääämmmmmmm

Äänestä

yx luulee että on vielä sen yhden kanssa,tämä taas ei tiedä onko sen toisen kanssa,tällä toisella on vielä muutama vaihtoehto

Äänestä
  • sullahan on pulmaa jos toinen ei tiedä mutta toinen tietää ääh liian vaikeaa

    Äänestä

  • se yx ei ookkaan sen toisen kaa vaan se eka kosi sitä kolmatta mut eihän se käyny ku se toinen ehti ekax ja sit se kolmas tuli myös ekax mut eka ei sitä sulattanu vaan tuli toisex.

    Äänestä

ainaki yksin.

Äänestä
  • naimisissa

    Äänestä

no hitto, yksin näköjään, ei tääl muita ollukkaan,,, no hyvä näin ;>D,,,

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kuka on kirjoitti:

kenenkii kaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu