Islamilaisista maista pelastaa Suomen lamasta,eläkepomista,työttömyydestä...
Katainen ja 1,8 milj.
Maahanmuuttajaa
5144
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ja sitte katainen heräs.
300.000 suomalaista pelastaa Ruotsin lamasta,eläkepomista,työttömyydestä...
Ja ainakin tuo pelasti Suomen massatyöttömyydeltä silloin kun me tarvistsimme sitä.
Eikö nyt voitaisi maksaa velkamme takaisin auttamalla puolestamme sodan ja kurjuuden runtelemia ihmisiä?
maksanut,päästämällä maahan valtavia määriä muslimeita vuosien varrella.
Nyt sitten Ruotsi on todellisissa ongelmissa heidän kanssaan,ovat hirvitävä menoerä valtiolle vuosittain.
Tukholman lähiöissä voi sitten ihan katutasolla nähdä mitä ongelmia musut aiheuttaa,että sinne vaan hyysärit asumaan niin silmät aukeaa todellisuuteen,itse sain niistä tarpeekseni.
Tottakai me autamme Ruotsalaisia. Kaikki halukkaat ruotsalaiset vain tänne Suomeen töihin. Tuskin halukkaita on jonoksi asti..
nyt on. Ettei vaan joutunut maahanmuuttajien kohteeksi.
Ja ne suomalaiset menivät sinne töihin. Nykyiset maahanmuuttajat tulevat lorvimaan. Tiedät itsekin asian laidan, kunhan yrität provosoida tyhjää väittelyä.