Seksi

Nykyään puhutaan kaikkien eri aineitten väärin käyttäjistä,miksei seksiä voisi hyväksyä niin sanotun medadonin rinnalle.Sillähän voisi korjata niin tupakka kuin alkoholi riippuvuuden puhumattakkaan huumeista.
8171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

seksiriippuvuutta..Niitäkin meillä on;o)...

Äänestä




  • MuisQuuuuu kirjoitti:

    ja mä, kun luulin et olen nähnyt jo kaiken...heheheh...;o)...

    vielä kerkeet paljon näkee ja kokee.

    Äänestä

  • niin nuori, kirjoitti:

    vielä kerkeet paljon näkee ja kokee.

    ainakin, jos Vanhanen saa tahtonsa läpi tossa eläkeiän nostamisessa..Saan painaa duunia viel...uuuh..kauan:o/...

    Äänestä

Seksillä voisi parantaa tupakinhimon? Tai viinan? Mikä ihmeen tutkimus tuon takana onkaan...?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


andro medan tähtigalasi kirjoitti:

Nykyään puhutaan kaikkien eri aineitten väärin käyttäjistä,miksei seksiä voisi hyväksyä niin sanotun medadonin rinnalle.Sillähän voisi korjata niin tupakka kuin alkoholi riippuvuuden puhumattakkaan huumeista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu