Kirppikset

epätietoinen perheen äiti

millaisia kirpputoreja kauhajoelta löytyy, olisin kiinnostunut lähinnä vaatteista ja varsinkin lasten..... Onko laadukasta toimintaa??????

7

662

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tarkkailija:

      Vain että toi kainaston kaatopaikka pantiin kiinni
      tavaraa oli ja sitä tuli sisään ja lähti ulos ja
      täysin ilmaiseksi.
      Siinä sitä oli kirpputoria.

      • kirppiksiä...

        Valitettavasti Kauhajoen kirppikset ovat tasoltaan lähinnä surkeita! Samat tavarat samoissa lokeroissa vuodesta toiseen... Ei paljon innosta käymään.


      • joo, näin on
        kirppiksiä... kirjoitti:

        Valitettavasti Kauhajoen kirppikset ovat tasoltaan lähinnä surkeita! Samat tavarat samoissa lokeroissa vuodesta toiseen... Ei paljon innosta käymään.

        joo, tosiaankin näin on. kauhajoen uudessa kirppiksessä sama juttu, ei tavara vaihdu. ja pelkkää tiimari roinaa. Toivottavasti tänne joskus saatais kunnon kirppis.


    • 43 numeron pyhäkenki

      navettakengiksi . Oli vain lasten kokoja ja ja naisten korkokenkiä ja erilaisia urkeulukenkiä. Lähetyskahviossa kahvi ja pulla 1€. Abc 2,90 €

    • Kirppu Tori

      On se kumma ettei tänne kauhjoelle saada kunnollista kirppari!! Kaikki nämä nykyiset ovat ahtaita ja nuhruisia, joissa samat lumput ja roinat makaa vuodesta toiseen.

      Kauhajoki oikeasti kaipaisi Seinäjoen Ullakon tapaista, väljää jä siistiä kirpputoria. Ullakollakin on muutamia myyntipaikkoja, joissa saman myyjän tavarat ovat olleet jo vuosia, mutta kyllä sieltä joskus jotain löytyykin.

      • kirppu von tori

        on niin laiskoja viemään romujaan & rettujaan mihinkää, sen takia huonot kirpparit.


    • ei taida.

      myydään kirpparilla jopa Kuorma - autoja .
      onkohan aivan normaalia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan firma haastettiin käräjille

      Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      314
      2349
    2. Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken

      ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi
      Maailman menoa
      251
      2200
    3. Miksi haluat satuttaa

      Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano
      Ikävä
      51
      1367
    4. Toivotko vielä et

      Päätyisimme yhteen?
      Ikävä
      87
      1281
    5. Millainen ihminen linda brandt-ahde on

      Hän on nyt julkisuudessa varsin eriskummallisen asian tiimoilta
      Lappeenranta
      44
      1231
    6. Oletko kaivattusi

      Mielestä hyvä sängyssä🤔
      Ikävä
      102
      1226
    7. Veriteko Kajaanissa.

      Nuorta naista epäillään puukotuksesta. Väkivaltaisuus lisääntyy, eihän ole kauan kun kyse oli samanlaisesta teosta.
      Kajaani
      21
      1215
    8. Miksi ette halua kaivattuanne

      Yksi syy tai tekosyy.
      Ikävä
      82
      1211
    9. Martina makkarankuori päällä

      Voi hyvää päivää minkä asun oli valinnut Emma gaalaan, ei jäänyt kenellekään epäselväksi, minkälaiset rinnat on naikkose
      Kotimaiset julkkisjuorut
      162
      1197
    10. Anna vihje jonka vain te tiedätte

      Tällä näkyy olevan monia etsijöitä ja kaipaajia. Otetaan ketju jossa voi antaa vihjeen. Kirjoittakaa jotain mitä muut e
      Ikävä
      86
      1111
    Aihe