Kyllä ketolanmäki osaa

yllätys jälleenkerran ketolanmäki osaa tellkerista melkein näkyy puolet kanavista jes!!!
5689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tietääkö joku tähän syyt miksei 3,4 ja sub näy?

Äänestä
  • Olla mitenkään mahdollista, että olisi jotain mennyt rikki tuolla antennikeskuksessa, jos notkotietä tarkoitat??? Kaikenlaista sattuu.

    Äänestä

ketolanmäen nettisivuja,niin ei ole edes huoltopäivystystä näin isolla as.yhtiöllä.Kummallista? Ei näy mtv:en kanavat.

Äänestä
  • Kanavat katoavat myös täällä Tampereella vähän väliä. Auttaa kun hakee digiboxin kaikki kanavat uudelleen. Taitaa olla valitettavasti teillä yhtä heikkotehoinen antenni kuin meidän talossa.

    Äänestä

Taas ne sen teki puolet kanavista pimeenä. Mikä on kun ei taidot riitä mikä onkun ei onnistu....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joo o kirjoitti:

yllätys jälleenkerran ketolanmäki osaa tellkerista melkein näkyy puolet kanavista jes!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu