Oletko theos

omasta mielestäsi ihan kaikin puolin OK vai "nappaako"?
4298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen. Siksi en kuulu teihin hihhuloihin joilla 'nappaa'.

Äänestä
  • sittenkin hiukka "napata" siellä suunnalla. Luulisin.

    Äänestä

  • Totuuden torvi kirjoitti:

    sittenkin hiukka "napata" siellä suunnalla. Luulisin.

    Jätä tuosta nimimerkistäsi ensimmäinen osa pois.
    Vastaa siten paremmin todellisuutta.

    Äänestä

  • theos kirjoitti:

    Jätä tuosta nimimerkistäsi ensimmäinen osa pois.
    Vastaa siten paremmin todellisuutta.

    Sinä se sitten jaksat jatkaa tuota HÖLMÖILYÄSI!!

    Se on ilmeisesti geeneissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aamun utelu kirjoitti:

omasta mielestäsi ihan kaikin puolin OK vai "nappaako"?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu