HEHHEH, Rauman Lukko

kuis siinä nyt noin kävi?

miljoonajengi pelaa playoutittien toisella kierroksella? haha.

Lisää vaan miljoonia, ja sekundaa, divari kutsuu hehe.
6487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei lukko mikään miljoona joukkoe ole. Lukolla on liigan piemenpiä pelaaja budjetteja.

Äänestä
  • Edellä vain Kärpät, Jokerit, Hifk ja Blues.

    Äänestä

  • RTK lopettaa Lukon tukemisen. Mistäs Lukko sen jälkeen repii rahat??

    Taidan esittää taloyhtiön kokouksessa, että vaihdetaan RTK:sta muuhun kiinteistönhuoltofirmaan.

    Äänestä

mun naurusulake taisi kärähtää katellessa tota taaperrusta...

muistan takavuosilta raumalaisen uhon yhden karsinnan jälkeen...:
lähtekää nyt meneen, huudeltiin meille rauman hallin pihalla.

lähdettiin silloin, mutta tultiin takaisin ja mitaleita on tullut joka värissä. tänä vuonnakin kaikki auki. teilläkin auki..
tie mestikseen ja perse. menkää kalastaan, silakka alkaa kuteen kohta :D

Äänestä
  • ainakin meillä on se ensikausi.

    Äänestä

  • vain perse kirjoitti:

    ainakin meillä on se ensikausi.

    ...PATASYDÄN.

    Ketä se teidän Mestis taival ensi kaudella ja siitä eteenpäin kiinnostaa? Ei ole edes helppo nousta tuolla komptenssillä kun siellä on se TuTo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HEHHEH HEHHEH HEHHEH HAHHAH kirjoitti:

kuis siinä nyt noin kävi?

miljoonajengi pelaa playoutittien toisella kierroksella? haha.

Lisää vaan miljoonia, ja sekundaa, divari kutsuu hehe.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu