Sonnimiestä vituttaa niin

pysty foorumillekaan tulemaan.
6228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sonnaria vituttaa niin paljon, ettei sanotuksi saa.

Äänestä
  • miksi sonnaria pitäisi vituttaa??

    Äänestä

  • tarkenna... kirjoitti:

    miksi sonnaria pitäisi vituttaa??

    Miksi sonnaria pitäisi vituttaa?
    Minusta sonnaria ei pitäisi vituttaa miksikään, koska vittuuntunut sonnari on ikävä ihminen, joka kakkii palstan täyteen epäasiallisia viestejä suuressa vitutuksessaan.

    Äänestä

  • Kismet-tyttö kirjoitti:

    Miksi sonnaria pitäisi vituttaa?
    Minusta sonnaria ei pitäisi vituttaa miksikään, koska vittuuntunut sonnari on ikävä ihminen, joka kakkii palstan täyteen epäasiallisia viestejä suuressa vitutuksessaan.

    Seinähulluilla on kuulemma valtaisat lihasvoimat

    Äänestä


  • sivuja kirjoitti:

    Sieltä tuli jotain vanhoja sivuja, joita sheriffi vielä valvoi ja otsikoita klikkaamalla enimmäkseen tuli ilmoitus poistetusta viestistä.
    Kerran aiemminkin törmäsin samaan juttuun, mutta tuota ei saa talteen.
    Poistetuissa oli Cee-Koo ja Korhosen pappa ainakin.
    Oiva Härkösen viesti siellä oli, jossa Oiva ennusti jotain Tehyn suhteen, eli sivu oli siltä ajalta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paljon ettei kirjoitti:

pysty foorumillekaan tulemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu