Uskaltaako ostaa winkkarilta

tuleeko vouti niskaan takaisinsaantivaatimuksen kanssa. Hinta alle käypä.
2298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Takaan, että Sulla ei ole muutaman kuukauden päästä enää rahoja eikä mersua. Jos vielä on halpa, saat syytteen omaisuuden kätkemisestä.
Muutenkin nykyisin on ostotapahtumassa kysyttävä, oletko winkkari. Noh. Tietysti nyt jotain mansikoita voi ostaa, mutta tarkista tuolloinkin, etteivät ole Tsernobylista.

Äänestä

JOS HALVALLA SAA....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MB 600 vai kirjoitti:

tuleeko vouti niskaan takaisinsaantivaatimuksen kanssa. Hinta alle käypä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu