Mikkospuolue

Jätkän kannattis nyt perustaa oma puolue ja painua brysseliin isoille tienesteille, kun noita kannattajia tuntuu riittävän.
4115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sinne asti.

Äänestä
  • epäillä. Sitä ei todellakaan ole.
    Mikkosten yltiönarsistisen shown jatkuminen siitä vain surkea todistus.

    Äänestä

Se olis suomelle paras asia,että painuisi amerikkaan asti!

Äänestä

minkä ehdottomasti haluan katsoa! Tietenkin homot lespot pakolaisten hyysääjät ym enemmän tai vähemmän sekava seurakunta, joita ohjelma ahdistaa, voivat vaihtaa kanavaa, tai panna töllönsä kii.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


simsulavei kirjoitti:

Jätkän kannattis nyt perustaa oma puolue ja painua brysseliin isoille tienesteille, kun noita kannattajia tuntuu riittävän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu