Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Teppo.moi vihaisena!

Cd90g painu vittuun palstaltani senkin saastainen hinttapuli et sillei hei! Joko lähdet Itse tai lennätän Sinut täältä Itse stadilaisten nyrkkieni avustuksella!
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kaksi suomen parasta vihjaajaa!

miksi cd ja tepi sua niin vituttaa? onks ne tehny jotain sun lemmikki-puudellilles?

Äänestä
  • Ei noi pienet alkukirjaimet ja muuttunut kirjoitusasu kokenutta palstalaista hämää senkin sairas hinttapuli Teppo.moi/cd90g/Sika- Kyösti/.......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Temmi.moi kirjoitti:

Cd90g painu vittuun palstaltani senkin saastainen hinttapuli et sillei hei! Joko lähdet Itse tai lennätän Sinut täältä Itse stadilaisten nyrkkieni avustuksella!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu