Hei kaikki. minä olen nyt sitten NineStar, olen sama kuin ***.*.*.*.***
Olen tosi huono keksimään nikkiä niin ajattelin ottaa ninestarin kun tuossa ***.*.*.*.*** on 9 tähteä!
hyväpuoli tuossa ***.*.*.*.*** on se että sitä ei voi rekata, mutta viimeaikoina vihahihhuli on kirjoitelut törkyä muilla palstoilla tuolla nimmarillani niin vihdoin rekkasin tämän.
Nyt on rekattu!
7
343
Vastaukset
- bubastis.tmi
Ateistiseen arkkiimme yksi eläin lisää :D
Puskakuva profiiliin kiitos :D Vituttaa, taas yksi vähemmän sen käytössä ;)
Tervetuloa uutena vanhana.Vahva rintama saa lisää vahvistuksia!
RE:Nyt on rekattu!
NineStar 15.3.2009 klo 10.12
-hyvä homma, nyt ei pääse sekaannusta tulemaan. Jokin aika sitten kehotinkin sinua rekkaamaan. :D
Hyvä nikki.Rekkaus kannattaa. Eipähän pääse kukaan selustaan iskemään. Olen vähän ajatellut, etten enää viitsi vastatakaan muille kuin rekkautuneille, kun rekkautumattomista ei voi tietää koskaan, kuka siellä huutelee tai jopa "lainaa" toisen nikkiä. Minäkin rekkauduin kyllä vasta eilen - mutta suuntaus on oikea :)
- tuli
nimimerkkiuskovainen ;-)
Hyvä nikki...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648