Olet arvokas

Tähän jos mihin kannattaa osallistua.

http://www.adressit.com/allekirjoitukset/boikotoihesaria/
4161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

boikotointi on ei tilaa eikä lue.

Poikkeuksen tekee esim Kirkko ja Me -lehti, joka tulee kotiisi, halusit tai et. Asia on seurakunnan mukaan eduskunnan oikeusasiamiehellä, että onko ihmisellä oikeus estää kirkollisen lehden jakelu. Asia on siellä varmasti maapallon loppuun asti.

Äänestä

Helsingin Sanomia pitäisi boikotoida? Voisitko kertoa syyn.

Äänestä
  • evlutku ja sosialismimielinen asenne. Toimittajakunnasta enemmistö kuuluu evlutkuihin ja valtapuolueisiin.

    Äänestä

  • mulla valtalehtien kirjoitti:

    evlutku ja sosialismimielinen asenne. Toimittajakunnasta enemmistö kuuluu evlutkuihin ja valtapuolueisiin.

    Miten ihmeessä valtapuolueet voi yhdistää sosialismimielisyyteen? Suomessa kaikki valtapuolueet ovat joko keskustan tuntumassa tai siitä oikealla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Flaattus kirjoitti:

Tähän jos mihin kannattaa osallistua.

http://www.adressit.com/allekirjoitukset/boikotoihesaria/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu