papista satanisti

uusi käänne

siitä papista vois tulla vaikka satanisti kun se saa tietää et se polisi kaveri pettää sitä ja sit se kiroo jumalan ja kääntyy pimeelle puolelle.

pukeutuis mustiin ja hommais lordi naamarin.


olis aika makee käänne.

2

307

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • matskua

      Niin ja Jarkko vois ruveta diilaamaan huumeita, Kaarin joutuis tuhopoltosta linnaan, tapais siellä jonkun linnakundin joka alkais sitten kaveerata Riston kanssa, niiden kautta vois tulla sarjaan uutta kriminaaliporukkaa jne. Jossain välissä tietysti täytyy tappaa muutama näistä henkilöhahmoista, siis ne jotka haluaa pois sarjasta vois vaikka kuolla syöpään tai jäädä auton alle. Saadaan johdonmukaista makeeta jatkoa tähän asti nähdylle, jee!

      • pertti mäkimaaa

        pertti mäkimaaa voisi vaikka vahingossa tyrkätä sen matildan äitin kerrostalon 6. kerroksesta alas ja sit se juoppo akka voisi käydä kostaan sille kaljulle poliisille ja se palomies voisi joutua mielenterveyssairaalaan kun se muija pettää sitä poliisin kanssa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1447
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      59
      1381
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      988
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      791
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      774
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      755
    7. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      607
    8. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      587
    9. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      81
      582
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      556
    Aihe