Olin onnekas ja pääsin katsomaan ko. elokuvan pre-ensi-iltaa. Hauska elokuva vakavasta aiheesta - siis varsin positiivinen yllätys.
Ehdottomasti näkemisen arvoinen leffa. Jopa kaikkeen kriittisesti suhtautuva teinikin sanoi olleen paras kotimainen, jonka on nähnyt. Siispä suosittelemme koko perheen voimin! Onnittelut koko elokuvatiimille ja kiitokset mukavasta leffaillasta.
Leffa nähty - lämpimät suositukset!
lorelei
3
689
Vastaukset
- katgsasaj
Siis mikä oli kyseinen elokuva nimeltään?
- Lorelei
Toinen Jalka Haudasta - Leffan kotisivuilta heitin kommentin, vaan ei näköjään tuo yhteys siihen näykään keskustelussa. Siispä kannattaa käydä katsomassa!
- Nimetön
Olen samaa mieltä. Elokuvassa oli hersyvää huumoria ja silmäkulman kostuketta. Haluaisin näyttää tämän elokuvan kaikille ystävilleni. Se on paitsi hyvää ajanvietettä, siinä on myös ajatuksenpoikanen - ellämä on liian lyhyt heitettäväksi hukkaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1195089Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella303628No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452460- 501578
- 411560
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241484- 211307
- 141282
- 271188
Olen oikeasti aika mukava
Vaikka itse sanonkin. Tunnemyrsky sekoitti mieltä silloin ja annoin aika kahjon kuvan itsestäni.221107