uutishuone

Moi!
Mitä luki eilisessä (16.3) uutishuoneen jakson lopussa olleessa paperissa, joka oli "Raijan" kädessä? Sanoi että- nyt taidan tietää miksi Martti halusi jättää tavarat hänelle.
Kiitos!
2439
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja pysäytä kuva. Katson kans samaa vielä illalla, nyt on kiire, mut kerron jos saan selvää tai jos muistan palata tänne.

Äänestä
  • Ei näe lukea ainakaan mun silmillä ja tällä näytöllä. Ois ihan kiva tietää kyllä heti, vaikka kai se ensi maanantaina selviää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


---- kirjoitti:

Moi!
Mitä luki eilisessä (16.3) uutishuoneen jakson lopussa olleessa paperissa, joka oli "Raijan" kädessä? Sanoi että- nyt taidan tietää miksi Martti halusi jättää tavarat hänelle.
Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu