Tps voittaa torstaina 3-1

hyökkäysiin röyhkeyttä... Jyppi on lyötävissä.
jos -Salak pitää huiman tasonsa.
5140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on niin paska, että häviäisi tällä hetkellä mestisjoukkueillekkin. Onneksi vältettiin playout.

Äänestä
  • Vähän kiekkohuuma laskee pikkuhiljaa?

    Äänestä

Älä naurata, TPS on paska!

Äänestä
  • JYP tullee tiputtamaan Tepsin, MUTTA se ei kyllä vie mestaruutta. Eikä tämä ole edes tappion jälkeistä vitutusta, vaan ihan karu fakta. Tuolla pelillä ei JYP mene pitkälle. Joojoo saa aikaan laukauksia..mutta onko näin esim. Kärppiä vastaan. Ja aika hiljaista on esim. ollut prinssinakki-Immosen pistetehtailu. Jos Immonen ei onnistu Tepsiä vastaan, niin miten sitten Kärppiä vastaan? Eikä tämäkään sarja vielä kuitenkaan ohi ole. Nyt näyttää vähän heikolta, mutta torstaina JYP nurin ja sarja on taas alkupisteessä.

    Ja joka tapauksessa tämä kausi on ollut Tepsille jo nyt erinomainen. Ensi kaudella kuuden joukkoon (konkurssijutut voi sitten jättää kertomatta, ei tule tapahtumaan).

    Äänestä

edes ampileen kuin kuolleista kulmista

2 maalipaikkaa joista toisen käytitte , 1 meni tsäkäl

te oootte niin paljon vauhdista ja fyysisyydestä jäljessä , erkinjuntti poislukien , et ei teillä ole mitään jakoja enään herännyttä JYPpiä vastaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sit seuraava peli jyväskylä... kirjoitti:

hyökkäysiin röyhkeyttä... Jyppi on lyötävissä.
jos -Salak pitää huiman tasonsa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu