Säästöniksi..

5260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

säästää näin laman aikaan.Samaahan voi käyttää monesti kun pesee välillä.

Äänestä
  • ..aatteleppa, kuinka harvoin noilla teinipojilla kuiteskaa natsaa...nehän voi kierrättää samaa kumia vuoskaudet... ;)

    Äänestä

no, onneksi se tod.näk. harrasti vaan vaimonsa kanssa sillä liimatulla:)

Äänestä
  • ..eikö sille tullu mielee, että pissiäkki pitäs joskus..?

    Äänestä

  • sola" kirjoitti:

    ..eikö sille tullu mielee, että pissiäkki pitäs joskus..?

    ei vissiin tullu:))

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


sola kirjoitti:

http://www.mediuutiset.fi/rytmis/article254482.ece


..joo..:DD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu