Presidenttifoorumin anti pitäisi lähettää

Ylen kanavilla uudelleen mahdollisimman pian. Terävä analyysi ja ajattelun selkeys leimasi presidenttien puheenvuoroja. Kiitos heille tästäkin erinomaisesta koulutuksesta, jonka kansalaisille järjestivät.
4219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tyhjänpäiväisen ja mitättömän pxxxan puhumisen noinkin tulkita?

Äänestä
  • joillekin se on ylivoimaista

    Äänestä

että köyhätkin voivat käydä katsomassa

Äänestä
  • niin se kattaisen poika vihjasi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusinnat pikimmiten kirjoitti:

Ylen kanavilla uudelleen mahdollisimman pian. Terävä analyysi ja ajattelun selkeys leimasi presidenttien puheenvuoroja. Kiitos heille tästäkin erinomaisesta koulutuksesta, jonka kansalaisille järjestivät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu