H.H

Sulla on helkkarin pitkä pesuohjelma siinä koneessas, kun ei taida olla vieläkään valmista?
2200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pihapuuhun idän suunnalla, se repi oksan irti. Se tietää myrskyä :)Tuleekohan oikein h.h.urrikaani?

Äänestä
  • Mahtaakohan H.H nyt rukoilla jumalalta (tai vaihtoehtoisesti siltä pesukoneelta) jotain apuja että voi edes välttävästi puolustautua väitteeltäni jonka hänelle esitin aiemmin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


e.k.v kirjoitti:

Sulla on helkkarin pitkä pesuohjelma siinä koneessas, kun ei taida olla vieläkään valmista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu