Moi kaikki!
Osaisiko joku ystävällinen asiasta tietävä kertoa, että onko Lanzarotella nakurantaa missään, tai paikkaa jossa voi ottaa nakuna aurinkoa?
Osaisiko joku ystävällinen asiasta tietävä kertoa, että onko Lanzarotella nakurantaa missään, tai paikkaa jossa voi ottaa nakuna aurinkoa?
Vastaukset 6
Vanhimmat
netin käyttäjä, jos et ole vastauksia löytänyt. Niitä kun on tälläkin foorumilla kymmeniä!
On siellä, on nakuhotelleja ja apartamantoksia. Kaikkea on.
Saatat olla oikeassa, koska ei minun silmääni tämän ketjun keskusteluista osunut... ja vielä kymmeniä mennyt ohi..huh huh.
No, mutta mitä lukutaitoon tulee, niin jos löytyy joku ystävällismielinen, joka haluaisi avittaa tälläistä uusavutonta, niin otan kaikki vinkit Lanzaroten nakurannoista vastaan. Nälvimistä en kaipaa, saan sitä soittamalla sukulaisilleni :)
Playa Blancan lähellä on "kuuluisa" Papagaio-ranta.
Kiitos Ramon!
jos muutaman sanan saat saksankielestä selvää niin tästä linkistä löytyy tarkkaakin tietoa euroopan eri maista ja aktiviteeteista. Seuraa linkkiä Spanien > Lanzarote...
http://www.nacktbaden.de/31-0-fkk-im-urlaub.html
Moi!
Lähes joka rannalla näkee naisia ilman yläosaa. Mutta tosiaan myös varsinaisia nakurantoja on. Tuolta papagaiolta löytyy tosiaan, niin kuin joku jo sanoikin. Lisäksi lähellä Puerto Caleroa on nakuranta. Myös saaren pohjoisosassa, olikohan Punto de las mujeres nimeltään(?), kokonainen nakukylä, jossa asuu lähinnä eläkeläisiä brittejä ja saksalaisia. Käppäilevät kaduillakin ilman rihman kiertämää :D
Mutta tosiaan. Nakurantoja löytyy, pitää olla vaan silmä tarkkana ja kuunnella myös huhuja :D Itse olen aina etsinyt rauhallisemman rannan kolkan ottaa arskaa ilman bikinejä :)