Rakkaat naapurit ruotsalaiset ovat kusessa muslimien kanssa, Suomi neito seuraa hyvää vauhtia perässä. Juutalaiset eivät uskalla kävellä kaduilla, poliisi ei uskalla puuttua muslimien riehumiseen. Malmösta on valkoinen väestö katoamassa, "white flight" etenee..
http://www.youtube.com/watch?v=wRnP-XzB_U0&eurl=http://www.sverigedemokraterna.net/index.php?action=fullnews&id=1117&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=wRnP-XzB_U0&eurl=http://www.sverigedemokraterna.net/index.php?action=fullnews&id=1117&feature=player_embedded
Vastaukset 6
Vanhimmat
jokin mittapuu?
finland newer had war so easy to speak shit about us.If u were in somalya,u been dead long time a go.Men are really men in somalya,no like here.
ja täällä puhutaan suomea,joten puhu.
sai tuulta purjeisiin? Ilmeistä on, että tänne pitää tulla jatkuvasti tuomaan niitä sairaita mielipiteitäsi! Kun nyt kerran jälleen tulit pilaamaan palstan ilmaa, niin --- yäk, olet sen sitten ilmaissut, joten tiedämme mielipiteesi. Sitä ei tarvitse toitottaa sitten tämän enempää.
kysyin vain kirjoittajalta että ovatko juutalaiset jokin mittapuu,ja sekös minusta sitten natsin tekee.
Sinä saat ihmiset ajattelemaan että natsit ovat hyviä ihmisiä niinkuin minä.
Finland had war, read history you ignorant stupid idiot.
In winterwar you would have been dead in first day.
I have not seen any somalian man only weak idiots.