Näyttää ainakin enemmän John Rockefelleriltä kuin hänen tunnustetut jälkeläisensä. Onko täällä porukkaa, joka vielä oikeasti seuraa Ickeä? Herätkää pahvit.
http://troyspace2.wordpress.com/2008/07/12/is-david-icke-the-scion-of-john-d-rockefeller-jr/
http://troyspace2.wordpress.com/2008/07/12/is-david-icke-the-scion-of-john-d-rockefeller-jr/
Vastaukset 7
Vanhimmat
paljastanut sen verran rankkaa kamaa illuista esin koko bloodlainsin yms. luulen et illut käyttää keskitysleireillä kehittelemiänsä kaksoisolentoprojekteja hämätäksensä oikeita saadakseen syyyllistettyä totuudenpuhujat. Kaikilla kuninkaallisillahan(kaippa kaikilla jo?)on kaksoisolennot.
ovat kaikki eliitin kätyreitä, ns. gategeeppereitä joilla kullakin on oma tehtävänsä ja paikkansa NWO:n agendassa.
He ovat NWO eliitin luoman "opposition" terävin kärki. Näin NWO eliitti pystyy viemään tulevaa muutosta haluamaansa suuntaan.
,jones (rensestä ei havaintoa)juuri paljastavat Totuuden syvintä kärkeä. Oliver Stone on kyllä illujen juoksupoika koska kaikissa sen leffoissa on tot kärki katkaistu pois.
http://www.youtube.com/watch?v=vfsdF8tHde0&feature=related
Hohhoijaa on rockefellirin ärärä, ainakin se on yhtä idiootti kuin esikuvansa.... ;)
Olen aina naureskellut Icen replis-informaatiolle, Ice eliitin oma poika joka saa sopparahansa kertomalla liskotarinoita, tällainen "liskotarina" on hyvä olla varalta jos jotain ikävää sattuisi paljastumaan, no mutta uskoohan moni että se on liskokin:)
"retiliaanit, engl. reptilians ja tsekkaa kuinka paljon löydät matstua aiheista , ja al vertailee kun lisäät kuukleen vielä hillujat mukaan.