Huhtiniemi

http://www.esaimaa.fi/Online/2009/03/19/Huhtiniemen kylpyl%E4%E4 voi uhata vain talouskriisin pitkittyminen/200916799466/4
3308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nato vastaan Liito-Orava. Luulen vakavasti, että orava voittaa.

Äänestä

Tuo uutinen taitaa olla pari viikkoa etuajassa. Tuollaista odottaisi saavansa lukea 1. huhtikuuta. Huhtiniemeen 16-kerroksinen hotelli – huh, huh!

Mitenkähän sitten suut pannaan, kun sinne pitäisi saada jostain vielä asiakkaitakin? Kylpeliluolia jo entuudestaan joka niemessä, notkossa ja saarelmassakin!

No, Ylikankaan siellä voisi varmaan kylvettää. Kiuas vain tarpeeksi suurelle teholle!

Äänestä
  • ...grynderirikokset ovat suomalaisten taitolaji!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaivetaan auki! kirjoitti:

http://www.esaimaa.fi/Online/2009/03/19/Huhtiniemen kylpyl%E4%E4 voi uhata vain talouskriisin pitkittyminen/200916799466/4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu