http://hommaforum.org/index.php?topic=3709
http://johaneurovaali.blogit.uusisuomi.fi/2009/03/20/finlandia-talo-perui-nashi-nuorten-lehdistotilaisuuden-viime-tingassa-syyta-ilmoittamatta-jarjestajat-pulassa/#comment-2050
http://antifasistisetuutiset.blogspot.com/
US: Putin-nuoret saavat yllätysvieraan:
8
344
Vastaukset
- uutinen sekin
Mitä erityistä Halla-Aho tuo tilaisuuteen? Sanoi menevänsä kuuntelemaan mitä Nasheilla on sanottavaa? Aika moni on siellä kuuntelemassa.
- toisin kuin eräät...
Entinen stalinisti kirjoitti:
http://www.myzimtube.com/view_video.php?viewkey=e6acdc73414517203f5f
Halla-Aho nyt vaan on tarkkaileva ja asioista selvää ottava mies, joka perustaa kantansa tosiasioihin. Menee tilaisuuteen avoimin mielin seuraamaan, että minkälaista Nashin toiminta on. Toista voi sanoa näistä kapeamielisissä hyyssäreistä jotka kommentoivat ennen kuin tutustuvat tosiasioihin.
- ihme jäbä
toisin kuin eräät... kirjoitti:
Halla-Aho nyt vaan on tarkkaileva ja asioista selvää ottava mies, joka perustaa kantansa tosiasioihin. Menee tilaisuuteen avoimin mielin seuraamaan, että minkälaista Nashin toiminta on. Toista voi sanoa näistä kapeamielisissä hyyssäreistä jotka kommentoivat ennen kuin tutustuvat tosiasioihin.
Miksi Venäjästä kiinnostunut ja opiskellut Jussi Halla-aho käy "muuten vain" kuuntelemassa Nashi-nuorten tilaisuuksissa? Mistä Jussin kiinnostus Venäjää ja slaavilaisuutta kohtaan on peräisin? Luulisi ettei Jussin kaltaista isänmaallista miestä kiinnostaisi Venäjä ja sen kieli noin paljoa.
Ehkä Jussi ei olekaan sitä mitä sanoo olevansa? - Nätti-Jussia
ihme jäbä kirjoitti:
Miksi Venäjästä kiinnostunut ja opiskellut Jussi Halla-aho käy "muuten vain" kuuntelemassa Nashi-nuorten tilaisuuksissa? Mistä Jussin kiinnostus Venäjää ja slaavilaisuutta kohtaan on peräisin? Luulisi ettei Jussin kaltaista isänmaallista miestä kiinnostaisi Venäjä ja sen kieli noin paljoa.
Ehkä Jussi ei olekaan sitä mitä sanoo olevansa?kiinnostaa mikä tahansa julkisuus. On se ennenkin pyörinyt nashi-nuortn tilaisuuksissa, kuten silloinkin kun Jouni Bäckmann masinoi ne vastustamaan Sofi Oksasta, joka on muka fasisti, kun ei tykännyt kommunistien miehittämästä Virosta.
- homma from Russia??
Hommailijat ovat kyllä palstalla muista ketjuista päätellen, mutta nähtävästi heitä ei kiinnosta vastata yllä oleviin kysymyksiin...
Onko niin että Homma on Venäjän fasististen piirien tukema?- 17+11
Oletkohan vähän myöhässä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse584411Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky973678Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1043301Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681883Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.171869Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801108- 81793
- 44781
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.103780Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä22754