Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

JYP vie helposti siihen siis rahaa

tänään Turkulaisia viedään ja minä saan rahaa.
3106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itellä rahat kiinni tasurissa ja TPS:n voitossa. Jyppiin nyt ei ainakaan kannata sijoittaa, kerroinkin on niin pieni...

Äänestä
  • Joku idoottihan tällä palstalla laittoi JYP:n yli 2 maalin voittoa jollakin perkeeleen 2 kertoimilla.

    Äänestä

  • -Lumiukko kirjoitti:

    Joku idoottihan tällä palstalla laittoi JYP:n yli 2 maalin voittoa jollakin perkeeleen 2 kertoimilla.

    eli hyvältä näyttää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


peliin ja paljon kirjoitti:

tänään Turkulaisia viedään ja minä saan rahaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu