kliseistä puaskaa

Eva Dahlgren lesbooo

Olipas klisestä pistää eva dahlgreenitä biisi ängel i rummet soimaan kun nää 2 lesboo lesboili, olisivat nyt soittanut jotain muuta eva, sillä on ainakin 20 muuta parempaa biisiä.

Vem tänder stjärnorna

http://www.youtube.com/watch?v=coU_KF3dOcE

2

371

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sopi hyvin

      Kliseistä tai ei, niin kyllähän vielä täysissä pukeissa olleiden naisten aikeista ryhtyä lesboilemaan tuli sentään antaa selvä vihje, ellei alkavaa touhua tai edes esileikkiä haluttu jostain syystä kuvata. Lausahdus "Ryhdytäänkös lesboilemaan" olisi kuulostanut kumman suusta tahansa töksähtävältä.

      Eva Dahlgren on maailman kuuluisin lesbo ja Ängel i rummet hänen tunnetuin biisinsä. Tällä esitetyllä vinkillä keski-ikäiset ymmärsivät, mitä tuleman pitää. Lapset ja vanhukset eivät ymmärtäneet, ja hyvä näin.

      Mauttomana vihjeenä sen sijaan olisin pitänyt esimerkiksi kameran zoomausta Tarja Halosen (Setan tunnetuin puheenjohtaja) valokuvaan.

      • kyllähän halone

        halonen on aika sellanen kanssa , oot varmaan kuullut.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      16
      2356
    2. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1261
    3. Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!

      Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa
      Puolanka
      70
      897
    4. Miten suomalaiset miehet

      On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää
      Ikävä
      135
      828
    5. Anna mulle vielä tilaisuus

      näyttää kuinka susta tykkään.
      Ikävä
      45
      821
    6. Mitkä asiat tekevät

      kaivatustasi vetovoimaisen?
      Ikävä
      59
      797
    7. Muistatko vielä

      Missä nähtiin ensimmäisen kerran? Miehelle.
      Ikävä
      42
      766
    8. Eräs läheinen sanoi

      Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.
      Ikävä
      44
      735
    9. Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä

      – On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe
      Perussuomalaiset
      161
      709
    10. Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)

      Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis
      Sinkut
      130
      673
    Aihe