mies +40sistä

Sinä mies huoneesta 40 joka kehut ja olet kohtelias kaikille naisille ja ikävä kyllä vain ne kehut menevät sisäpiirin naisille

Haluaisin olla se kukka jonka huomaat
3622
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oisikohan noin.....miettii

Äänestä
  • Jos kerrot nikkisi ekan ja vikan kirjaimen niin osaat tulla ehkä oikeaa kukkaa moikkaamaan :)
    vinkki kuuluu näin : minun eka ja vika ovat

    V......I

    Äänestä

  • V..........I kirjoitti:

    Jos kerrot nikkisi ekan ja vikan kirjaimen niin osaat tulla ehkä oikeaa kukkaa moikkaamaan :)
    vinkki kuuluu näin : minun eka ja vika ovat

    V......I

    edelleen hmm.......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huhuuu kirjoitti:

Sinä mies huoneesta 40 joka kehut ja olet kohtelias kaikille naisille ja ikävä kyllä vain ne kehut menevät sisäpiirin naisille

Haluaisin olla se kukka jonka huomaat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu