IHANA Tasavallan Presidentti Tarja Halonen

on ymmärrettävä. Olet valloittanut kansan huolenpidollasi.
2188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tarja saatava poikkeuslailla jatkoon,kokoomuksen naisetkin ovat vahvasti liputtaneet Tarjan jatkamisen puolesta.

Äänestä
  • JONNIN JOUTAVIA HÖPÖTELLÄÄN.Kyllä Tarjassa on oppimista meille muillekkin.TASA ARVOISEMPAA VOIS KYLLÄ ANTI OLLA:AHNEET JÄTÄÄ NUOLEMAAN NÄPPEJÄÄN VÄLLILLÄ:EI KAIKISTA TULE PRESSAA;VAIKKA KUINKA YRITTÄÄ:

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koko kansa presidenttinä su... kirjoitti:

on ymmärrettävä. Olet valloittanut kansan huolenpidollasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu