Band of Brothers

Kannattaakohan ostaa se 6 dvd:n kokoelmapaketti.. hintaa on aika paljo, 65€
onko teillä mitn kommentteja..?
3553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

osta se halvempi ilman peltikansia. Maksaa 40 ja rapiat.

Äänestä

Osta ihmeessä jos tykkäsit sarjasta. Aivan mahtava. Se pitäisi kyllä löytyä halvemmallakin, koska siis peltiboxissa ei ole mitään extraa siihen pahviboxiin verrattuna. Paitsi tietty ne peltiset kannet. :D

Äänestä

...ei ole elokuvaklassikko. Viestit niille palstoille, jonne ne kuuluu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DVD kirjoitti:

Kannattaakohan ostaa se 6 dvd:n kokoelmapaketti.. hintaa on aika paljo, 65€
onko teillä mitn kommentteja..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu