Ei ollut fennosta tähänkään

Helsingin Sanomien saamien tietojen mukaan Helsinki-viikon säätiön hallitus on valitsemassa tiistaina klo 15 alkaneessa kokouksessa Helsingin juhlaviikkojen uudeksi toiminnanjohtajaksi teatteri- ja oopperaohjaajana tunnetun Erik Söderblomin.

Det är bra Erik! Fennomanerna fick på käften igen!
3143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

yhtä sun toista, kun ovat maailman hemmotelluin vähemmistö.

Ja vain suru on edellisen lisäksi niin huonosti kasvatettu, tyhmä ja ylimielinen, että tulee edellisen lisäksi hyppimään valtaväestön silmille netin keskustelupalstoilla.

Äänestä

tuossa on? Kuuluu luonnonjärjestykseen, että on parasiitteja ja niitä joista ne loisii.

Äänestä

On se hienoa, jos tuosta saa noin mahtavat fiilikset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hähähähä kirjoitti:

Helsingin Sanomien saamien tietojen mukaan Helsinki-viikon säätiön hallitus on valitsemassa tiistaina klo 15 alkaneessa kokouksessa Helsingin juhlaviikkojen uudeksi toiminnanjohtajaksi teatteri- ja oopperaohjaajana tunnetun Erik Söderblomin.

Det är bra Erik! Fennomanerna fick på käften igen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu