yrittäkää voittaa kalpa pronssi pelissä.
pronssi on voitettu mitalli
pronssi on voitettu mitalli
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tällaisella pelillä voitetaan kultaa ei pronssia. Siinä ei oo muilla mitään sanomist, jos samanlaisen vireen saavat pojat päälle kuin tänään pelikaaneja vastaan.
Nyt tulee sitten vastaa tuleva Suomen Mestari. Varaa poju vaippoja itsellesi. Vetelää tulee olemaan housuissasi.
"Nyt tulee sitten vastaa tuleva Suomen Mestari. Varaa poju vaippoja itsellesi. Vetelää tulee olemaan housuissasi."
vetelät sulla taitaa olla korvien välissä.
vaan ku sattu kärpät nyt vastaan.
jos pelit venyy divariporukkaa vastaan seitsämänteen otteluun niin kannattaako hirveästi huudella että olis jotain mahdollisuuksia kärppiä vastaa.pohjoisen voima jyllää etelän vetelät
Jos oli runkosarjassa vasta viides kuten Kärpät, niin ei paljon ole varaa huudella kun vastaan tulee Blues joka oli runkosarjan toinen :)
Blues tule kylläkion viemään mestaruuden :)
pyydän ystävällisesti ettei kärppäfanit juhlisi jokaista kärppien tekemää maalia niin säästyisi ääntä myös finaaliin.