kaveri hei,

sinä siinä vieressä, olit niin sekaisin ja kun lähdit kävelemään, kaaduit heti. keskustakirjastossa stadissa sattuu ja tapahtuu ;)
183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En muista kaatuneeni. Iso koirani piti kusipäät loitolla. Siitä kyllä kuulin yhtä sun toista. Yritän vain sanoa , etei siellä Hessa mikään ole muuttunut.. muuta kuin AIKA. Kusipäiden muto ja väri on muuttunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


skarppaa vähän... kirjoitti:

sinä siinä vieressä, olit niin sekaisin ja kun lähdit kävelemään, kaaduit heti. keskustakirjastossa stadissa sattuu ja tapahtuu ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu