Harmi

Hesassa. Tänä iltana olis ollut tilaisuus olaa kuuntelemassa pelkästään Parkkosen Peteä Tulisuudelmassa. Siitä sen olis loppuseltaan nähnyt onko hyvä esiintyjä vai eikö! Ensikuulemalta Tv:ssä nähtynä on!
5369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nimittäin Tulisuudelma sijaitsee Vantaan Tikkurilassa. Plus paikkaa nimeltä "Hesa" ei ole olemassa. Oppikaa se, böndet.

Äänestä
  • stadilaisille tsadi eiku stadi;D

    Äänestä

  • hesa, mut kirjoitti:

    stadilaisille tsadi eiku stadi;D

    syrjäinen rannikkokaupunki.
    Terveisiä Tampereelta. :)

    Äänestä

  • köyhän miehen Pietari, kirjoitti:

    syrjäinen rannikkokaupunki.
    Terveisiä Tampereelta. :)

    mansesta, nääs?;D

    Äänestä

Hotelli Vantaassa, Tikkurilan ”Ruotsin laivassa” Petellä riittää ainakin yleisöä, sillä perjantai-iltana Tulisuudelmassa on aina paljon bilettäjiä, oli sitten esiintyjä kuka tahansa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


etten ole nyt kirjoitti:

Hesassa. Tänä iltana olis ollut tilaisuus olaa kuuntelemassa pelkästään Parkkosen Peteä Tulisuudelmassa. Siitä sen olis loppuseltaan nähnyt onko hyvä esiintyjä vai eikö! Ensikuulemalta Tv:ssä nähtynä on!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu